catalogue | cart (0 pcs for 0 CZK) | contacts | services | links | business terms

Antiquarian - used bookstore Praha Karlín - encyclopedia

choose page: - 1


Velká obrazová encyklopedie - Svět zvířat

Velká obrazová encyklopedie - Svět zvířat


Junior, 2010, Praha, laminovaná vazba, obsahuje velké množství vyobrazení, 399 str. na křídě, nová. Na naší planetě nežijeme sami. Dělíme se o ni s miliardami živočichů: se savci, plazy, ptáky, rybami, hmyzem. Každý ze živočichů včetně člověka potřebuje k tomu, aby přežil, vyhovující životní podmínky. Jiné potřebuje slon, jiné třeba krokodýl. Svět zvířat vás zavede mezi nejrůznější živočichy. Prozradí vám, jaká zvířata žijí na naší planetě a kde byste je mohli vidět. Upozorní i na to, že mnohá jsou přísně chráněná, jiná už třeba žijí jen v zoo, některá se za pomoci člověka daří znovu vracet do přírody. Svět zvířat je lákavé, poučné a napínavé čtení pro všechny, kdo mají rádi přírodu.


250 Kč

Game of Thrones - Book One - A Song of Ice and Fire

Game of Thrones - Book One - A Song of Ice and Fire

George R. R. Martin
Harper Voyager, 2011, Colorado, brožovaná, anglický jazyk, angličtina, 801 str., kniha nese známky užití. A Song of Ice and Fire takes place on the fictional continents Westeros and Essos. The point of view of each chapter in the story is a limited perspective of a range of characters growing from nine, in the first novel, to thirty-one by the fifth. Three main stories interweave a dynastic war among several families for control of Westeros, the rising threat of the supernatural Others in the northernmost reaches of Westeros, and the ambition of Daenerys Targaryen, the deposed kings exiled daughter, to assume the Iron Throne.


350 Kč

Ilustrovaná encyklopedie - Víno (pěkný dárek)

Ilustrovaná encyklopedie - Víno (pěkný dárek)

Stuart Walton
Svojtka a Co, 2002, Praha, laminovaná vazba, 256 str., obsahuje množství obrazového materiálu, pěkný stav. Historie vína, země pěstování, odrůdy, skladování i výroba a jiné zajímavosti o víně, vinařích, vinicích, vinotékách a vlastně o všem kolem vína.


100 Kč

200 pokojových rostlin pro každého

200 pokojových rostlin pro každého

Richard Gilbert
Vydavaťelstvo Osveta, 1992, laminovaná vazba, 144 str., obsahuje množství vyobrazení a obrazového materiálu, pěkný stav. Publikace obsahuje velmi pěkné ilustrace s názvy, charakteristikou a pěstováním spousty známých pokojových rostlin. (pokojové rostliny, encyklopedie pokojových rostlin)


80 Kč

Velká kniha o matce a dítěti - Praktická příručka o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let

Velká kniha o matce a dítěti - Praktická příručka o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let

Elizabeth Fenwicková
Johnson and Johnson, Perkfet, 1996, Bratislava, 253 str., obsahuje množství vyobrazení a fotografií, 253 str., velký formát, přebal nese mírné známky užití, na předtitulu poznámky propiskou, jinak je kniha v pěkném stavu.


150 Kč

Greed (thriller)

Greed (thriller)

Chris Ryan
Century London, 2003, UK, brožovaná, anglický jazyk, angličtina, 311 str., dobře zachováno.


60 Kč

Rodinná encyklopedie světových dějin - Jména, data a události, které utvářely náš svět (encyklopedie)

Rodinná encyklopedie světových dějin - Jména, data a události, které utvářely náš svět (encyklopedie)


Readers Digest, 2000, Praha, vázaná, 728 str., obsahuje množství vyobrazení, výborný stav. Velkolepé dílo. Od Magny Charty po Nelsona Mandelu, od pádu římského impéria k hospodářskému růstu Tichomořské oblasti, od stavby Velké čínské zdi po bourání berlínské zdi. Tato nová publikace vás seznámí se všemi zásadními informacemi o velkých osobnostech a klíčových událostech světových dějin. Kromě abecedně řazených hesel kniha nabízí více než 140 článků, jež se detailněji zabývají historickými tématy a postavami, a najdete v ní i chronologické tabulky a přehled klíčových světových vůdců, politiků a předních dynastií. Spolehlivá, čtivá a zábavná Rodinná encyklopedie větových dějin vyhovuje požadavkům moderního čtenáře. Nenabízí jen seznam letopočtů a historických dat, ale obsahuje i poutavá líčení a rekonstrukce událostí, jež vás přenesou přímo na místo děje. Je také výbornou pomůckou pro školáky a studenty. Je přístupná, přehledná a srozumitelná pro všechny členy rodiny.


200 Kč

501 filmů, které musíte vidět

501 filmů, které musíte vidět

Ronald Bergan, Reginald Hill, A.B. Lloyd
Slovart, 2011, Praha, laminovaná vazba, 544 str., obsahuje množství obrazového materiálu, jako nová.


300 Kč

choose page: - 1


Web: KD